אייפק

אייפק (IPEC – Integrated Physical Emotional Clearing) היא שיטת טיפול הרואה את האדם כמכלול של גוף, נפש ורוח, ואת בריאותו כתוצר של הרמוניה ואיזון ביניהם.
אייפק פועלת מתוך מטרה לזהות ולנקות מחסומים אנרגטיים שעלולים להוות מקור חבוי להיווצרותן של בעיות פיזיות, רגשיות ו/או פסיכוסומאטיות.
השיטה מתבססת על שילוב טכניקות טיפול שונות מתחום הרפואה הסינית, הפסיכולוגיה, EFT וכלים נוספים שפותחו על ידי מיטב המטפלים, לכדי יצירת שיטה שמטרתה קבלת אינפורמציה אודות הגוף והנפש מן הלא מודע של המטופל, באמצעות מבחן שרירים (קינסיולוגיה) המבוסס על ההנחה שהגוף שלנו זוכר ויכול לספק את המידע הנחוץ, כל שעלינו לדעת הוא איך לקבל את המידע.
אייפק הינה שיטה טיפולית מתקדמת לאבחון, טיפול וריפוי בבעיות כמו אלרגיות, רגישויות, בעיות חיסוניות, כאבים, תופעות כרוניות שונות ועוד.

ברמה הרגשית , אייפק מאפשר שחרור יעיל מטראומות, אמונות מגבילות ומטענים רגשיים כגון: פחדים, כעסים, דימוי עצמי נמוך, חרדה, אשמה, בושה, הכחשה וכדומה.
טיפול זה יעיל לכן, גם במצבים של דיכאון, מתח נפשי, חרדה אקוטית או כרונית, פוביות, בעיות אכילה, התנהגות כפייתית, הפרעות קשב וריכוז, קשיי זיכרון ועוד. כמו כן, הטיפול תורם להעלאת המודעות והערך העצמי וככל שמתקדמים בתהליך ניתן להגיע ליכולת בחירה חופשית.
שיטת IPEC פותחה ע”י עדי שאנן , מאסטר ברפואה סינית וע”י ד”ר אורי קניג, פסיכולוג קליני ישראלי שחי בלוס אנג’לס, קליפורניה.

Comments are closed